CLK 5×5 Katlanabilir Tente Portatif Çadır Gazebo Çadır Baskılı veya Baskısız İmalatı ve Satışı

CLK 5×5 Metre 52 mm Alüminyum Gazebo Tente Portatif Çadır

Açıklama

CLK 5×5 KATLANABİLİR GAZEBO TENTE İMALATI VE SATIŞI

CLK 5×5 katlanabilir gazebo tente portatif çardak imalatı yapan tek firmadır. Baskılı veya baskısız olarak , yan perdeli veya yanları açık olarak stand fuar etkinlik ve bahçe çadırı olarak kullanılan katlanır tente gazebo çadırları satın almak için bize ulaşabilirsiniz.

CLK Katlanabilir gazebo çadırları imalatı ve satışı yapan lider firmadır.

Tüm renk ve ölçülerde katlanabilir makaslı çardak portatif gazebo çadırları tüm renk ve ölçülerde satın almak için bize ulaşın.

Saçak baskılı veya tavan baskılı olarak imalat seçeneklerimiz mevcuttur. Baskılı çadır siparişi vermek ve tasarım hizmetimizden yararlanmak için bize 0 533 925 36 78 numaralı telefon ile ulaşabilirsiniz.

Profil Seçenekleri

52 mm sekizgen alüminyum profil 2 mm kalınlık

Kumaş: 800 Denye Oxford Kumaş: Su geçirmez UV Koruyuculu Kumaş

Yan Perde Seçenekleri: Pencereli, Kapılı, Kapı ve Pencereli, Baca Deliği Olan Özel Perde, Yukarı Toplanabilir Perde, Şeffaf Perde tüm ölçülerde isteğe özel uyarlanabilir yan duvarlar ile imalat seçeneği.

Ayakları sabitlemek için kullanılan ip ve kazık seti, veya 50 cm lik kazıklar ayrı olarak alınabilir. Katlanabilir tente ayaklarında bulunan pabuçlarda 2şer adet delik bulunmaktadır, toprak alana kazıklar ile beton alana vida ile sabitlenebilir. Kauçuk taban ile sabitleme işlemi de uygulanabilir, ayrı olarak kauçuk taban veya kum torbası satın alınabilir.

Toptan veya perakende fiyatlarımız ayrıdır, lütfen toptan olarak belirterek fiyat isteyiniz.

CLK 5×5 Katlanabilir Gazebo Çadır Renkleri: Kırmızı, Beyaz, Mavi, Açık Mavi, Lacivert, Sarı, Beyaz, Krem, Yeşil, Gri, Antrasit Gri, Mor, Lila, Siyah, Pembe, Bordo gibi tüm renklerde ürün imalatımız ve satışımız mevcuttur.

Tüm ürünlerimiz için fiyat ve detay bilgi almak isterseniz www.clkticaret.com veya www.clkgarden.com.tr web sitemizden fiyat detay bilgisi alabilir ürünleri online olarak satın alabilirsiniz.

Aradığınız uygun tente bulamazsanız veya baskılı katlanır tente çadır yaptırmak isterseniz 0 533 925 36 78 numaralı telefon ile ulaşabilirsiniz.

İmalatını ve aynı zamanda satışını yaptığımız CLK Gazebo çadırların Türkiye geneli kargo ile gönderimini sağlıyoruz.

Kullanım Alanları: Bahçe çadırı, stand çadırı, fuar çadırı, etkinlik tentesi, gölgelik alan, yağmurdan korunmak için tente, organizasyon çadırı, davet çadırı, parti çadırı gibi tüm alanlar için kullanım uygundur.

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“CLK 5×5 Katlanabilir Tente Portatif Çadır Gazebo Çadır Baskılı veya Baskısız İmalatı ve Satışı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir